Martina: Do súťaže ma vlastne prihlásil môj šéf

Jej zákazníkmi sú stáli štamgasti aj študenti - spolužiaci z univerzity. Brigáda vo FitBare jej vyhovuje, sú vraj výborný mladý kolektív, ktorý si dobre rozumie.

 • NITRA. V našej súťaži Chlapi vedia prečo: „Tá naša je najkrajšia“ s číslom 51 súťaží sympatická študentka z Cabaja. Dvadsaťdvaročná Martina Dičérová už vyše roka pracuje vo FitBare v Nitre, ktorý je v budove Slovenskej poľnohospodárskej univerzity.
 • Začiatky boli všelijaké
  „Keďže študujem na Fakulte agrobiológie a potravinových zdrojov SPU, hľadala som si nejakú brigádu. Cez inzerát som naďabila na robotu vo FitBare. Celkom sa mi tu páči, popri škole mi táto práca veľmi vyhovuje, odrobím si každý druhý týždeň piatok, sobotu a nedeľu,“ pochvaľuje si Martina.

  Prezradila však, že začiatky boli všelijaké. Musela si zvyknúť nielen na obdivné pohľady... „Dá sa na to zvyknúť. Spočiatku to bolo preto také občas nepríjemné, lebo som tých ľudí nepoznala. Teraz už viem, čo si od koho môžem nechať ľúbiť a čo si sama môžem dovoliť. Dnes je to už fajn,“ potvrdila vysokoškoláčka.

 • Sú skvelý kolektív
  Zákazníkmi FitBaru sú podľa Martiny pravidelní, takmer každodenní štamgasti, a počas školského roka najmä študenti. Teraz v lete majú prázdninovú pauzu, od septembra sa na nich „hostinská“ Martina opäť teší.

  „Táto práca ma baví. Nielenže si pri nej niečo privyrobím, ale som aj v kontakte s mladými ľuďmi, často práve s mojimi spolužiakmi z SPU,“ pokračuje naša súťažiaca. „Som tu veľmi spokojná. Máme výborného šéfa a skvelý kolektív, dobre si rozumieme. Všetko sme tu také mladé baby, jedna kolegyňa - brigádnička je tiež z SPU, poznáme sa.“
  FitBar je podľa Martiny osobitý tým, že je v budove školy, blízko je telocvičňa a fitko, takže cvičenci si po občerstvenie odskočia priamo „z pľacu“. Dostanú tu dokonca aj iontové nápoje.
 
 • Z postupu je prekvapená
  Atraktívna Martina paradoxne nemá rada súťaže a akékoľvek zviditeľňovanie či fotenie. A tak nečudo, že ju k účasti museli prehovárať. Dokonca sám šéf...
  „Veľmi ma presviedčal, aby som to skúsila, nakoniec ma vlastne prihlásil sám, aj moju fotku z facebooku poslal do súťaže on,“ priznáva Martina.
  „Som prekvapená, že vôbec postupujem ďalej, ale teší ma to. Podporuje ma rodina aj moji priatelia, za čo im ďakujem.“